niedziela, 25 stycznia 2015

Niedzielne linki #5

Śnieg przysypał mnie tak, że wyjazd autem sprzed domu graniczy cudem. Nigdy za zimą nie przepadałam, ale wiecie co? W tym roku chyba coś we mnie pękło i cieszę się ze śniegu jak małe dziecko! Gdyby nie jutrzejszy egzamin to pewnie ubrałabym grubą kurtkę i pobiegła lepić bałwana!

Jeśli jednak nie jesteś entuzjastą zimowych szaleństw to zaopatrz się w kubek gorącej herbaty i pogrąż się w przyjemnej lekturze niedzielnych linków, które zmotywują Cię i zainspirują na najbliższy tydzień :)


Pure start challange To jedno z tych blogowych wyzwań na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Ella zwraca uwagę na wartość słuchania swojego ciała, proponuje odrzucić diety i jeść więcej warzyw :) Ten link jest moim zdecydowanym faworytem w tym tygodniu!

Manger Czyli blok Mimi Thorisson. Autorka tego bloga jest typowym przykładem francuskiego fenomenu. Nie odmawia sobie ciężkich sosów, ani deserów, jest mamą przeuroczych dzieciaków a mimo to może się pochwalić perfekcyjną figurą.

40 dniowe podsumowanie bycia "Fit" To jedno z tych wyzwań z cyklu "bądź fit w 100 dni". Czy warto w ogóle się starać? Sami zobaczcie :)

Anniskk czyli insatgram Anni Kravi na którym znajdziecie tone inspiracji śniadaniowo-miesczkowo-słoiczkowych- cudowny :)!

Zorganizuj się Znajdziecie tam aż 31 świetnych kalendarzy/ organizerów, które nie dość, że są śliczne to jeszcze darmowe! Od początku stycznia korzystam z kalendarza na cały miesiąc, organizera na poszczególne dni i testuje weight loss tracker. Z całego serca polecam wszystkim niezorganizowanym, którzy chcą lepiej zarządzać swoim czasem.

Na sam koniec tym razem polecam Wam.... samą siebie :) Emocje które tuczą, a także Emocje które odchudzają to artykuły, które zdecydowanie trzeba przeczytać zanim zaczniesz się na poważnie odchudzać. Włożyłam w nie niesamowicie wiele serca i mam nadzieję, że Wam się nie tylko spodobają, ale będą taką pozytywną iskierką do zmian.

To już wszystkie linki na dziś. Koniecznie piszcie w komentarzach swoje przemyślenia i spostrzeżenia z linkami, a już we wtorek możecie się spodziewać przepisu na niesamowicie zdrową Nourish Bowl z wykorzystaniem tych kuleczek.

Miłego czytania :)!

2 komentarze:

  1. Te linki są świetne, umilą mi niedzielną przerwę w nauce :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Doskonale znam robienie sobie "krótkich przerw" na blogi :) Nie wiesz kiedy i z 15 min robią się 2 godziny!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...